Martijn Benders

Martijn Benders

Martijn Benders is dichter, schrijver en filosoof. Hij publiceerde twaalf boeken, veelal dichtbundels, de laatste bij De Kaneelfabriek. Hij is hoofdredacteur van De Honingzaag, een blad over literatuur en filosofie.
Kaneelfabriek in het Parool
Facebook
Twitter
LinkedIn

Onze bestuursvoorzitter en poëzieredacteur Ruud Poppelaars had een interview met parooljournaliste Marjolijn de Cocq.

Benders stelde voor de uitgeverij De Kaneelwinkel te noemen, naar de befaamde roman De kaneelwinkels van de Poolse schrijver Bruno Schulz (1892-1942). Poppelaars: “Maar ik ben niet van de winkels, ik ben van de fabrieken. Er moet iets gemaakt worden. En ik wilde dat produceren ruim zien: het is niet alleen het drukken van die boekjes. Je produceert zo gedachtegoed, waarvan je hoopt dat er iemand door zal worden geraakt.”

Lees het hele artikel hier

More to explorer

Kennismaking met Maxime-Isis Vogels

De uit Den Haag afkomstige kunstenaar en dichter Maxime-Isis Vogels studeert in Berlijn en komt begin volgend jaar met een debuutbundel bij

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *