Gespot op het toilet bij Wilde Kroketten in Amsterdam; het gedicht November van J.C.Bloem; en wat mij betreft: blijvende hulde voor het eindrijm!

Post Views:
101
Stichting de Kaneelfabriek
Gespot op het toilet bij Wilde Kroketten in Amsterdam; het gedicht November van J.C.Bloem; en wat mij betreft: blijvende hulde voor het eindrijm!
Waarde literatuurliefhebber, Hoe zorg je ervoor dat je tijdens de lockdown, waarin depressie en andere geestesziektes op de loer gaan liggen – hoe zorg je ervoor dat je geestelijk gezond
Menno Wieringa en Estelle Boelsma werden op 28 november in Poëziecentrum Nederland geïnterviewd door Wim van Til. Beluister het interview op soundcloud: Post Views: 13
Marc van Oostendorp schreef een recensie over Ginneninne, de jongste bundel van Martijn Benders. Je komt bij de boeiende bespreking door hier te klikken. Post Views: 8
Stichting de Kaneelfabriek is een literair uitgever die bijzondere boeken uitgeeft zonder winstoogmerk. Een oase waar de vreemde reiziger die ook lezer heet zich kan laven aan een keur van bijzondere boeken.
Stichting de Kaneelfabriek
Brabantsehoek 10
5071 NM Udenhout
KvK nr: 74702793
info@kaneelfabriek.nl